לוגו פנאי ירוק

 עיצוב גינות

073-7843123

אדריכלות גינה

רק אדריכלי גינה מומלצים | רק חברות אדריכלות גינה מומלצות


 

החלטתם שזה הזמן לעצב ולתכנן את הגינה שלכם. כעת נותר למצוא את בעל המקצוע המתאים במיוחד עבורכם.

 

אתר פנאי ירוק ימצא עבורכם את החברה או בעל המקצוע המומלצים ביותר באזור הקרוב לביתכם. 

 

 אדריכלות גינה עוסקת למעשה בכל מה שקשור לתכנון גינה. התחום המשתייך לאדריכלות נוף מתמקד במבנה הגינה ובהתחשבות בכל הפרמטרים הקשורים לעיצוב הגינה – האקלים, מקורות המים להשקיה, סוג האדמה, עיצוב השבילים, משחק אור וצל וכדומה.

 


אדריכלות הגינה מתקשרת לתכנון תאורת הגינה, פיזור הצמחייה (וסוג הצמחייה שתרצו לגינה שלכם, הקונספט-האם תרצו גינה אקזוטית, גינה ירוקה, עיצוב מינימיליסטי, גינת צמחייה מוצלת או אולי גינה מרוהטת עם מעט צמחייה.
אדריכלות גינה אחראית לתכנן היטב את מבנה ההשקיה בגינה. למצוא את מקור המים הנכון לגינה והזרימה למקום הנכון ובמידה הנכונה. אדריכלות גינה אחראית למבנה תאורת הגינה, היכן יוצבו מקורות האור, באיזה גובה ובאיזה עיצוב.תאורת גינה

 

בחירת איש המקצוע הנכון לכם תלויה בראש ובראשונה בכימיה שיש ביניכם שכן זהו תהליך הכרוך בהרבה קבלת החלטות. נשמח למצוא עבורכם אדריכל גינה מומלץ באזורכם. 

 

בדרך כלל החיבור מתחיל בפגישת יעוץ ראשונית, בה בוחנים את הצרכים שלכם ואת התנאים פחות או יותר העומדים לרשותינו. במפגש השני יוצגו רעיונות עיצוביים לתכנון הגינה ויוחלט על הקונספט שיהווה את הבסיס להמשך.
מכאן עובדים על תכנית הגינה שתכלול את כל האלמנטים החשובים לעיצוב הגינה- בחירת החומרים, מיקום הצמחייה, פיתוח השבילים, פריטי העיצוב וכדומה.


לאחר האישור, מוציאים לפועל את תכניות העבודה באפן מפורט כך שיוגדרו בו כל תכניות הגבהים, ההשקיה, תאורת הגינה, והצמחייה, סימון המקומות וכדומה.
מכאן ממשיכים להקמת הגינה בפועל כאשר  עוקבים ומלווים את ביצוע העבודה על כל פרטיה.

גם לאחר הסיום, לרוב יש להמשיך ולהתייעץ שכן התהוות הגינה לכדי מראה ססגוני ופורח לוקחת זמן בהתאם לגדילה של הצמחייה. במהלך התהליך קרוב לוודאי שיצוצו שינויים ולא תמיד יתקבל בדיוק מה שהופיע בתכנית לכן חשוב לעמוד בקשר וללוות את הפרויקט גם לאחר סיומו.

 

זקוקים לאדריכל גינה מומלץ לעיצוב הגינה שלכם? שירות עיצוב הגינות של פנאי ירוק בקליק נועד עבורכם

צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם חברה מומלצת לעיצוב גינות. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בצד שמאל של העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

 

שירותים נוספים:

תכנון גינות

עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גגות

עיצוב מרפסות

עיצוב גינות למגזר העסקי

אחזקת גינות

גינון

תכנון צמחיה בגינה

שיקום הגינה

דשא סינטטי

תאורת גן

חיפויים ואבני מדרך

בריכות נוי לעיצוב הגינה

עבודות בעץ- אדניות, דקים, פרגולה ופרקטים

 

אזורי שירות

 

 

 


לקבלת הצעות מחיר מחברות מומלצות  בנושא עיצוב גינות:

 073-7843123

נושא
* שם מלא
* טלפון
דוא"ל
הודעה
הודעה
אנא המתן...
יש למלא כראוי את השדות באדום

© פנאי ירוק -עיצוב גינות, תכנון והקמת גינות מקבוצת Lead Digital | מפת אתר  | צור קשר

נבנה ע"י אינטרנט פולפאוור - בניית אתרים   

אתר פנאי ירוק הוא אתר בתחום עיצוב גינות . באתר תכנים המסייעים בעיצוב גינה פרטית , תכנון גינות, גינות גג והקמת גינות. מעוניינים במידע על ניהול נכסים . קייטרינג לאירוע עסקי. זקוקים לחוקר פרטי ?. יחסי ציבור לעסקים קטנים